Wyślij wiadomość
Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Wiadomości Firmowe
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd
Dom

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

Chiny Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Chiny Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Certyfikaty
Dostarczyli nam jedną pełną linię montażową do naszej produkcji zamrażarek. Gorąco polecamy je do takich prac w swoich zakładach godrej.

—— Harmeet Singh

Im Online Czat teraz

Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd
factory photoes factory photoes factory photoes factory photoes Huadu Kinte industry zone
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Kinte
Ilość pracowników : 1500~2000
Coroczne wyprzedaże : 40 Million-50 Million
Rok założenia : 1996
pc Export : 90% - 100%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
China Electric Apparatus Research Institute, Ltd. (Guangzhou Kinte Electric Industrial Co., Ltd), założona w 1958 roku, należy do China National Machinery Industry Corporation (SINOMACH). Ma ponad 2000 pracowników, a profesjonalny personel naukowy i techniczny stanowi ponad 70% całkowitej liczby pracowników. Dzięki ponad półwiecznemu rozwojowi, CEI-KINTE stała się narodowym przedsiębiorstwem innowacyjnym, które nie tylko posiada 3 bazy, 600 mu obszarów i 280 000 metrów kwadratowych powierzchni konstrukcyjnej, ale także wyznacza R & D, krajowy przemysł testowy i technologiczny w jednym ciele .
CEI-KINTE ma 9 państwowych platform badawczo-rozwojowych na poziomie naukowym i technologicznym, w tym Central R & D Institute, The State Key Laboratory, International Cooperation Base i tak dalej. Państwowe Kluczowe Laboratorium Zdolności Środowiskowych dla Produktów Przemysłowych (EAS) jest pierwszą krajową instytucją badawczą przemysłowych produktów technologii adaptacyjnej. Ma wiodącą siłę technologiczną w aspektach rozwiązania technicznego w zakresie wietrzenia samochodów, kontroli jakości całego produktu w cyklu elektrycznym i elektrycznym, rozwiązania techniczne w zakresie energii wiatru, rozwiązania techniczne w zakresie ochrony środowiska itp. Wiele osiągnięć technicznych wypełniło krajowy
National Testing Base (Vkan Certification & Testing Co., Ltd., CVC), spółka zależna od CEI, jest największą organizacją testującą urządzenia elektryczne i elektryczne o najszerszych możliwościach i zasięgu biznesowym w Azji oraz współpracującą z organizacjami badawczymi z ponad 38 gospodarek, takich jak USA i Wielka Brytania, w zakresie akceptacji wymiany danych testowych. W międzyczasie CVC jest również działem badań i rozwoju, który ustanawia wszelkie standardy związane z urządzeniami gospodarstwa domowego.
Techniczna baza przemysłowa CEI-KINTE znajduje się w dzielnicy Guangadu w Huadu, a profesjonaliści zajmują się opracowywaniem, produkcją i sprzedażą produktów High-Tech, takich jak urządzenia gospodarstwa domowego, ogólna fabryka / linia montażowa / maszyny produkcyjne / usługi badawczo-rozwojowe i urządzenia do formowania / testowania , system wzbudzenia, specjalny sprzęt zasilający, sprzęt do testowania elektromagnetycznego, linia produkcyjna farb proszkowych i powłok malarskich, powłoki proszkowe, powłoki lakiernicze i żywica poliestrowa.
Od końca lat 80. ubiegłego wieku, CEI-KINTE, jako jeden z największych dostawców sprzętu do produkcji sprzętu gospodarstwa domowego oraz usług i form Badań i Rozwoju w Chinach, poświęca się badaniom, projektowaniu i produkcji różnego rodzaju urządzeń, a także zapewnia odpowiednią obsługę techniczną. Nasi klienci pochodzą z Azji, Europy, Ameryki, Afryki i innych krajów lub regionów. Pod koniec lat 90. CEI-KINTE nawiązało bliską współpracę techniczną ze znaną japońską firmą "Ohnishi Netsugaku Co., Ltd".
Trzymając się idei zarządzania "Szczegóły sprawia, że ​​klasyka, Jakość osiąga przyszłość", CEI zawsze były w celu zaspokojenia potrzeb krajów, branż, przedsiębiorstw "jako jego własną odpowiedzialność. Jednocześnie zobowiązania CEI do stosowania połączonych badań technologicznych i rynkowych, gromadzą międzynarodowych i krajowych wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowo-badawczych, uczą się i wprowadzają innowacje w zakresie badań i rozwoju, eksplorują i promują międzynarodowy biznes badawczy. Do tej pory ISE nie tylko pełniło funkcję promotora, organizatora i sprawcy w procesie przeprowadzania strategicznych, wybiegających w przyszłość, podstawowych badań stosowanych, ale także było niezastąpionymi instytutami badawczymi w dziedzinie i cały świat związany z przemysłem elektronicznym.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Kinte Electric Industrial Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Alex Hall

Tel: 86-18926128992

Faks: 86-20-86985656

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)